• Chorvátsko

    Chorvátsko

  • Slovensko

    Slovensko

1 2
Vyhľadávanie
V ponuke je 87 nehnuteľností.

Kupujúca D.K.- 24.11.2015

Ďakujem pekne RK za pomoc pri realizácii svojho sna mať vlastné bývanie.Konkrétne p. Poljovková svojim ľudským prístupom, odbornosťou a profesionalitou mi pomohla zrealizovať svoj sen,ktorý bol v rýchlom čase uskutčnený, tým že p.Poljovková uzko spolupracovala s bankou v ktorej som si vybavovala úver. .Odporúčam klientom využivať služby tejto realitnej kancelárii  Slávnostné odovzdávanie kľúčov od nového bytu.

KUPUJÚCI  M.T.-  30.11.2015

So službami ktoré mi agentúra poskytla som nadmieru spokojný. Kúpu bytu som realizoval prvý krát v živote a bol som dostatočne oboznámený s potrebnými krokmi, potencionálnymi prekážkami čo sa týka vybavovania rôznych vecí. Taktiež som spokojný s časovaním ktoré sme si spoločne dohodli, s prístupom a jednaním.  Myslím si že práve táto agentúra bola veľmi dobrá voľba.

KUPUJÚCA GS   15.1.2016

Dobrý deň,
touto cestou by som sa chcela poďakovať vašej realitnej agentúre za pomoc pri kúpe bytu. Osobitne PaedDr.Poljovkovej za jej ústretový a milý prístup pri jednaní od samého začiatku. A hlavne za profesionálne rady a ochotné zodpovedanie všetkých mojich otázok. Bola som nadmieru spokojná.
Odporúčam všetkým záujemcom o kúpu a predaj nehnuteľností a prajem veľa ďalších spokojných klientov.

KUPUJÚCA KM 4.2.2016

Vyjadrenie kupujúcej,ktorá mala záujem kúpiť nehnuteľnosť ale zo zdravotých dôvodov sa kúpa neuskutočnila. Aj takéto slová potešia:

"Ja osobne sa teraz aj tak tomu venovať zo zdravotných dovodov nemožem.Ak by niekto hladal v okolí ZM nehnutelnost, určite dáme kontakt na Vás, nakolko ste velmi ochotná a spolahlivá. Veľmi pekne Vám dakujem za ochotu, doveru a spolahlivost. p. Poljovková "

Novostavby- Vráble- developer VION-REALITY s.r.o Zlaté Moravce- maklér PaedDr. B. Poljovková

Rok  2016

   

Bungalov Topolčianky a byty Zlaté Moravce . PRAMOS s.r.o developer Zlaté Moravce-  maklér PaedDr. Beáta Poljovková

KUPUJÚCA L.B. 16.3.2016

Dobrý deň pani Poljovkova chcela by som sa vám  veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľností, s vašou spoluprácou som bola nad mieru spokojná, tým že žijem v zahraničí som si nevedela predstaviť kúpu nehnuteľnosti na diaľku ale vaša realitná kancelária ma presvedčila o tom ze sa to da a hlavne vy  svojou profesionalitou a úžasným ľudským prístupom ďakujem ešte raz pani Poljovkova určite odporúčam každému kto hľadá dobrú a spoľahlivú realitnú kanceláriu.

Predávajúca Ing. MM- 9.6.2016

Rýchle a seriózne jednanie zo strany p. Poljovkovej,  profesionálny prístup, informácie boli podané jasne a zrozumiteľne, podrobne vysvetlené, bezproblémová komunikácia,  ochota pomôcť, zmluvy vypracované obratom.

Predávajúca Terézia R - 7.11.2016

Ešte raz vám chcem podakovať za vašu prácu a úsilie pri predaji bytu ,ako aj pri vybavení všetkých formalít okolo predaja,,,,boli sme spokojný aj s jednaním z vašej strany a skutočne doporučím vašu firmu aj svojim známym pre podobné účeli ,,srdečná vdaka ( obchod realizoval  maklér Stanislav Levický)

Kupujúca Zoja S.  27.2.2017

Dobrý deň chceli by sme sa poďakovať touto cestou agentúre INPRESOFT s.r.o a pani Poljovkovej za pomoc  a ochotu pri realizovaní kúpy nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame každému.

Predávajúca:Emília B. 13.5.2017

Vážená pani PaedDr. Poljovková, po úspešnom ukončení predaja nášho rodinného domu prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie, Vám chcem srdečne poďakovať za profesionálnu spoluprácu a expresné, profesionálne priebežné riešenie mojich otázok. V prípade ďalšej potreby,  nebudeme váhať využiť Vaše služby, s ktorými sme boli nadmieru spokojní.

Spokojný kupujúci:23.5.2017

Dobrý deň.Veľké poďakovanie p.Poljovkovej za profesionálny prístup k svojej práci.U mňa spokojnosť.To je na 5 hviezdičiek.Pekný deň a nech sa darí.

 

Kupujúci Erika a David 6.3.2018

BEATKA NAŠA spoznala som ťa minuly rok keď som kupovala RD.. veľmi pekne ti chcem poďakovať za spoluprácu za munilý rok,boli to pre mňa úplne nové veci nevedela som niekedy ani čo odomna chceš ale stála si pri mne vždy .. hoci kedy si mi bola k dispozicii či to bol tyžden vikend skoro ráno neskoro večer vždy si mi podala tu pomocnú ruku správne postupy keď som si myslela že som už na dne mojich síl tak ty si bola tá ktora stále pri mne a podržala ... mne vždy padol kamen zo srdca, ked sme spolu dovolali lebo som vedela ze mame zas riešenie , Naraz sa naše cesty znovu stretli pri ďalšej spolupráci a zas som preživala to isté čo minulý rok v tych istych mesiacoch .
Chcem ti poďakovat nielen za seba ale aj za môjho manžela a moju rodinu ako si pri nas stala a robila vsetko preto aby sme mali všetci vlastné bžvanie patrí ti veľké ĎAKUJEM Som nesmierne rada že som ťa spoznala. Ešte raz ďakujemeeeee .

KUPUJÚCA: Magdalena R: 14.6.2018

Prajem príjemný deň, 
s Vašou službou, ktorá sa týkala predaj domu v Čiernych Kľačanoch sme boli spokojný RM Martin Šabo bol ústretový a boli sme s nim spokojný .

Predávajúci Juraj M: 14.6.2018

Dobrý deň,
Predovšetkým ďakujem za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti.
Na pána Šabu môžem dať len pozitívne referencie.
Aktívne pristupoval k celému procesu počas predaja a priebežne ma informoval o všetkých obhliadkach a prípadných požiadavkách.

Prenajímateľ MK:  18.6.2018

Prenájom bytových pristorov v polyfunkčnom objekte v Zlatých Moravciach..Spokojný prenajímateľ.

Kupujúci apríl 2019

Som velmi spokojná so službami RK INPRESOFT s.r.o, s prístupom makléra Júliusa Szenásiho a majitelkou PaedDr. Beátou Poljovkovou. kupovala som rodinny dom prostredníctvom úveru, p. Poljovková za mňa vybavila celý úver a . p. Szenási zabezpečil plynulú kúpu vrátane právneho servisu. Odporúčam túto RK.

majitelka AK máj 2019

Dostala som odporúčanie na p. Poljovkovú, využila som jej realitné služby a som nadmieru spokojná. Na moj dom našla kupca za týždeň od nášho prvého stretnutia, vybavila za mňa všetky formality na úradoch ohladne vysporiadania mojej nehnutelnosti,zabezpečila geodeta, celý právny servis. URČITE ODPORÚČAM VYUŽIŤ SLUŽBY TEJTO RK.