Vyhľadávanie
V ponuke je 53 nehnuteľností.

Chorvátsko- DOVOLENKA VO VLASTNOM

Chorvátska republika na brehu  Jadranského mora.a na mnohých ostrovoch.Patria mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia). Chorvátsko je vyhľadávanou rekreačnou oblasťou.Vychutnajte si pláže, more, západ slnka, kultúru, národné parky. Naša realitná kancelária Vám ponúka možnosť prežiť krásnu dovolenku vo vlastnom.. Ponúkame Vám na predaj apartmány, vily, rodinné domy, pozemky po celej dĺžke pobrežia Jadranského mora v rekreačných destináciach Chorvátska. Okrem ponuky Vám garantujeme aj kúpu,ktorá prebehne podľa zákonov Chorvátska. zabezpečíme Vám osobné stretnutie so slovenskou maklérkou riaditeľkou  realitnej kancelárie žijúcou v Chorvátsku, ktorá Vám okrem obhliadky, pomôže v celom priebehu kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku podľa platných zákonov.  V ponuke máme vyše 100 nehnuteľností a na základe vašich požiadaviek Vám vieme vyhľadať  a ponúknuť dom vašich snov. Kontaktujte nás: PaedDr. Beáta Poljovková 0902353256  bpoljovkova-ZVNC-inpresoft.eu 

 

Zadar  je mesto v Chorvátsku pri Jadranskom mori. Žije tu asi 75 tisíc obyvateľov, pričom prevažnú väčšinu obyvateľstva tvoria Chorváti. Zadar je správnym centrom rovnomennej župy. Staré mesto bolo postavené na polostrove, ktorý obkolesujú mohutné staré hradby a počas tureckých nájazdov sa jeho obyvatelia chránili jednoduchým prekopaním šije, čím mesto oddelili od pevniny. V Zadare sú pozostatky z rímskeho obdobia, sú to najmä časti opevnenia, z ktorých bola väčšina zbúraná za čias rakúskej nadvlády.Novodobé pamiatky sú najmä Morský organ a Pozdrav slnku. Morský organ sa nachádza na brehu mora v západnej časti mesta Pozdrav slnku od architekta Nikolu Bašiča. Táto zaujímavosť – kruh s priemerom 22 metrov, ktorý je zapustený do zeme - je postavená na základe hry svetla.

               

Ostrov Vir je jedno z miest na zemeguli, o ktorom sa veľa nehovorí a žiarlivo sa všetky informácie o ňom kryjú, akoby boli nejakým tajomstvom. Ostrov Vir oberá pevninu o časť mora, lebo je s mestom Privlaka poviazaný mostom. Vďaka tomu turistom ponúka všetky výhody ostrova, ako aj všetky vymoženosti života na pevnine. Príjemná klíma a atmosféra malého stredomorského mesta prispeli k tomu, že sa tento ostrov stal obľúbenou dovolenkovou destináciou. Na ostrove Vir sa nachádzajú len tri miesta: VirLozice a Torovi. Všetky sú umiestnené pozdĺž mora a v ich okolí sa rozprestierajú mnohé zátoky a pláže. Najkrajšia pláž sa nachádza v zátoke Duboka draga, ktorá je vzdialená od mestských oblastí na severozápade ostrova. Nedotknutá príroda a krištáľovo čisté more, v kombinácii s nezabudnuteľnými červenými skalami, priam vyrážajú dych. Veľmi obľúbené sú aj pláže Miljkovica a Donja Prezida. V zátoke Sapavac, v blízkosti pevnosti Kaštelina, sa v oáze kľudu borovicového lesa nachádza pláž bohatá na peloidné bahno, ktoré má liečivé vlastnosti.

 

 Ostrov Pag Kúzlu chorvátskeho ostrova Pag podlieha čoraz viac ľudí. A nie je sa čomu diviť. Priezračné more plné života, romantické pláže, atrakcie a športové vyžitie predeti i dospelých a v neposlednom rade vynikajúca gastronómia povyšujú ostrov Pag medzi top destinácie Chorvátska. Ostrov Pag ale môže ponúknuť hneď niekoľko piesočných pláží. A keď hovoríme o piesku, máme na mysli naozaj jemný zlatistý piesok, z ktorého si vaše deti môžu vytvoriť bábovky alebo postaviť hradOstrov Pag leží na pomedzí oblasti Kvarnerského zálivu a Severnej Dalmácie. Navyše, okrem trajektovej, takmer kyvadlovej dopravy počas letných mesiacov, je ostrov Pag spojený s pevninou aj mostom.

 

Makarská riviéra je pás dalmátskeho pobrežia Jadranského mora v Chorvátsku, dlhý cca 53 kilometrov, avšak len niekoľko sto metrov široký. Nachádza sa pod štítmi masívu Biokovo, vytvárajúceho neopakovateľnú panorámu a chrániaceho pobrežie pred severným vetrom.Makarská riviéra je vymedzená na severozápade letoviskom Brela a na juhovýchode Gradacom, resp. deltou rieky Neretvy. Slnečné podnebie, čistá voda a dlhé kamienkové pláže sú dôvodom obľúbenosti tejto časti Jadranu a robia z nej veľmi populárnu turistickú destináciu.Prirodzeným centrom je okresné mesto Makarska a najvýznamnejšie turistické letoviská sú BrelaBaška VodaPodgora a Gradac. Z miestnych prístavov premávajú trajekty a výletné lode na ostrovy BračHvarKorčula a polostrov Pelješac, ktoré sú vyhľadávanými destináciami na dovolenku alebo výlety.Z Makarskej vedie prístup do Prírodného parku Biokovo, pri Gradaci sa nachádzajú Baćinska jezera a neďaleko je aj bosnianske pútnické mestečko Međugorje.