• Chorvátsko

    Chorvátsko

  • Slovensko

    Slovensko

1 2
Vyhľadávanie
V ponuke je 51 nehnuteľností.

Hypotéky a poistenia

Chcete kúpiť nehnuteľnosť a financovať to budete prostredníctvom úveru.?

Dohodnite si osobné stretnutie s hypotekárnym špecialistom : PaedDr. Beáta Poljovková  Tel: 0902 353 256

SLUŽBA FINANČNÉHO AGENTA JE BEZPLATNÁ

Hypotekárne centrum spoločnosti BROKER SERVICE GROUP  Slovakia a.s., Mlynské nivy , Bratislava vzniklo...v roku 2007 s cieľom profesionalizovať služby v oblasti poskytovania hypotekárnych úverov. Pre Vás to v praxi znamená, že Vaše potreby zabezpečuje špecialista pôsobiaci výlučne v tomto segmente finančného sprostredkovania. Odborník na hypotekárne služby si tak buduje detailný prehľad o možnostiach, produktoch a novinkách, ktoré ponúka trh, a neustále sa vzdeláva vo svojej oblasti. Znalosti našich hypotekárnych špecialistov sú preto pre Vás veľkým plusom a pomáhajú Vám urobiť správne rozhodnutie, ktoré je veľakrát rozhodnutím na celý život.

Výhodou služieb nášho hypotekárneho centra...  je obhajovanie Vašich záujmov na finančnom trhu voči bankám.

Ako zrealizovať celý obchod:

1. Vyberiete si nehnuteľnosť z našej databázy

2  Dohodnete si osobné stretnutie s našim hypotekárnym špecialistom, ten s vami rozanalyzuje vašu finančnú situáciu, vypracuje úverove ponuky. Keď sa dohodnete na banke ktorá bude financovať vašu kúpu nehnuteľnosti,s hypotekárnym špecialistom vypíšete žiadosť o úver, odovzdáte mu všetky podklady pre banku k úveru.

3  Hypotekárny  špecialista za Vás komunikuje s bankou, so znalcami a vy môžete zatiaľ svoj čas venovať pracovným aj súkromným činnostiam

4. Po schválení úveru schvalovateľom v banke  pôjdete s hypotekárnym špecialistom do banky podpísať úverove a záložné zmluvy. Zároveň sa budú v ten istý deň podpisovať kúpne zmluvy,je potrebné aby ste so špecialistom poriešili aj poistenie nehnuteľnosti  ako vinkulácia v prospech úveru..

5 Špecialista za vás vybaví kataster a dohliadne  na načerpanie úveru v banke.

6.Poplatky: správny poplatok kúpna zmluva 66,-€, záložná zmluva 66,-€..